Přijímáme nové pacienty775 648 125

Komplexní péče

Vstupní vyšetření

Vstupní vyšetření je Vaší první návštěvou u nás v zubním centru. Slouží k seznámení se s námi a prostředím našeho zubního centra a zároveň ke komplexnímu vyšetření Vašich zubů a dásní.

Zubní implantáty a chirurgie

Zubní implantáty dnes představují nejpřirozenější a nejspolehlivější náhradu ztracených zubů.

Dentální hygiena Praha 9

Zánět dásní a parodontitida, laicky řečeno paradentóza, jsou stejně rozšířené a zákeřné onemocnění jako je zubní kaz.

Zubní kaz – léčba

Nejčastějším onemocněním v našich ústech je zubní kaz, zánět dásní a parodontitida. Všechna tato onemocnění vznikají činností bakterií zubního plaku, který narůstá na místech, které nevyčistíme dobře.

Endodontické ošetření

Pokud kazivý proces v zubu dosáhl až do zubní dřeně (nervu zubu) a zub je zanícen, snažíme se vždy přednostně o jeho záchranu a ošetření s jeho dlouhodobou perspektivou.

Celokeramické fazety

Pokud chcete změnit tvar, barvu, postavení Vašich předních zubů, jsou celokeramické fazety zubů tím nejlepším řešením.

Bělení zubů Praha

Krásné a bílé zuby jsou dnes velice žádané. Díky efektivním metodám bělení zubů je dnes i pro Vás možné dosáhnout ideálu krásy.

Dětský zubní lékař

Naše zubní centrum se specializuje také na péči o dětský chrup a to od 1. zoubku až do dospělosti. Ze zkušenosti víme, že dětský zubní lékař se dnes hledá velmi obtížně a hlavním kritériem rodičů je důvěra v lékaře. Naším cílem je vytvořit pro děti přátelské a bezpečné prostředí a postupně si vybudovat spolupráci na základě jejich důvěry.

Zubní náhrady

Zubními náhradami rekonstruujeme funkčně a esteticky defekty částí zubů, celých zubů, skupin zubů až po velké defekty a bezzubé čelisti.

ANALGOSEDACE - USPÁNÍ pacienta

ANALGOSEDACE - USPÁNÍ pacienta Ošetření v analgosedaci Pro pohodlí našich MALÝCH i VELKÝCH pacientů (3-99 let), kteří špatně snáší zubní ošetření či mají opravdu velký strach, doporučujeme ošetření v ANALGOSEDACI.Tento způsob „uspání“ nabízíme také všem pacientům, kteří trpí dávivým reflexem a běžné ošetření tudíž není možné.

MIDAZOLAM - Ošetření dětského pacienta v premedikaci

MIDAZOLAM - Ošetření dětského pacienta v premedikaci (tzv. řízená sedace při vědomí) Midazolam je krátkodobě působící léčivo ze skupiny benzodiazepinů, používající se pro léčbu křečí, způsobuje sedaci, zklidnění a amnézii při lékařských zákrocích.

FLUORIDACE

Nabízíme FLUORIDACI zubů jako velmi účinnou prevenci vzniku zubního kazu. Fluoridace je jednoduše řečeno podpora zubní skloviny pomocí fluoridových iontů.

Naše přednosti

S naším dentálním mikroskopem je práce mnohem přesnější, preciznější a má dlouhodobější prognózu.

Věnujeme se Vám přesně v čase, na který jste objednaní. U nás nečekáte.

Moderní nadstandardní a milé prostředí.

Ošetřujeme i děti, chceme se stát Vašimi rodinnými lékaři.

Neustále se vzděláváme.

Přátelský osobní přístup ke každému z Vás, k pacientovi - partnerovi.