Přijímáme nové pacienty775 648 125

Náš tým

MUDr. Jakub Smrček

MUDr. Jakub Smrček

Vedoucí lékař

MUDr. Jakub Smrček promoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v červnu 2002 a poté nastoupil do soukromé praxe na Vinohradech. Zde získával první praktické zkušenosti, a dále se vzdělával na četných přednáškách a praktických kurzech, jak našich tak zahraničních odborníků v oboru. Další pracovní zkušeností byla praxe v soukromém zubním centru na Ortenově náměstí.

Pracovním zlomem v roce 2005 bylo založení svého soukromého zubního centra v Praze 1 a následné přestěhování a rozšíření na Prahu 9. Dr. Smrček tak založil v roce 2018 plnohodnotné Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka se čtyřmi ordinacemi, recepcí, CBCT a veškerým zázemím.
Ve svém centru vede tým lékařů, z kterých je velmi nadšený a vidí v nich velkou budoucnost.

U pana doktora Smrčka nabízí si můžete být vždy jisti ošetřením na vysoké profesionální úrovni.

Za nejdůležitější disciplíny svého oboru považuje dentální hygienu a prevenci. Specializuje se zejména v estetice, protetické stomatologii a implantologii.

Od roku 2015 plně pracuje pod mikroskopem.

MUDr. Jakub Smrček spolupracuje s Orbit klubem, kde odpovídá na dotazy pacientů, dále přispívá svými články do různých časopisů a internetových magazínů.

Je členem odborné skupiny lékařů pracujících s mikroskopem- Promikro a členem Implantologického klubu ČR.

Ve svém volném čase se věnuje své rodině a psovi, velkým koníčkem je rybaření, když je víkend, víte, kde ho najdete : ) Sport je také součástí doktorova života, plavání, lyže, turistika a v neposlední řadě oblíbený hokej s kamarády.
MDDr. Patrik Žoldoš

MDDr. Patrik Žoldoš

lékař

MDDr. Patrik Žoldoš absolvoval Lěkařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Během studia stážoval v zahraničí a absolvoval řadu kurzů v oboru. Jeho zaměřením je záchovná stomatologie a i nadále se vzdělává v oboru na řadě kongresech a školeních. Nejčastějším a tím pádem i nejoblíbenějším výkonem je u pana doktora ENDODONCIE.

Spokojený zde bude každý pacient, ať velký a nebo malý. Ty malé čeká při ošetření pohádka a odměna za statečnost.

Pan doktor pochází z Vysokých Tater a proto velmi rád tráví čas v přírodě na výletech. Kromě turistiky se věnuje běhu a cyklistice.
V jeho ordinaci se určitě budete cítit pohodově, smysl pro humor a pohoda při práci je panu doktorovi vlastní, stejně jako oběma jeho asistentům.

MDDr. Jana Vlková

MDDr. Jana Vlková

Lékař

Paní doktorka MDDr. Jana Vlková vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Zaměřuje se hlavně na záchovnou stomatologii a pedostomatologii, ošetření dětského pacienta. Díky zkušenostem se svými malými dětmi se s velmi citlivým přístupem postará také o zoubky vašich dětí a následně i celé rodiny. Víme, jak křehkými pacienty děti jsou a proto paní doktorka komunikuje s dětmi jako s kamarádem a snaží se o přirozené postupy při vyšetření a ošetření malého pacienta tak, ať získá důvěru dítěte. Samozřejmostí je pohádka při ošetření a maximální servis sestřičky. Z ordinace paní doktorky nebudete chtít odejít, tak příjemně vám tam bude.


Specializací paní doktorky je ošetření v ANALGOSEDACI - uspání pacienta či krátké ošetření v SIRUPU. Toto ošetření provádí ve spolupráci s panem doktorem anesteziologem.

Pravidelně se vzdělává v oboru na odborných kurzech v péči o dětského pacienta.

Ve volném čase se věnuje rodině a pejskovi, má ráda cyklistiku a jízdu na koni.

MUDr. Roman Borovec

MUDr. Roman Borovec

externí - Anesteziolog

MUDr. Roman Borovec promoval na lékařské fakultě University Karlovy v Hradci Králové v roce 1995. Po studiu nastoupil jako anesteziolog do Pardubické nemocnice, kde na částečný úvazek stále pracuje.
Od roku 2008 se věnuje provádění hlubokých sedací a analgosedací při stomatochrurgických výkonech. V 90% jsou jeho pacienty ve stomatologii děti, jeho milý, laskavý přístup jej k tomu předurčuje. Jsme rádi, že máme tu čest s panem doktorem spolupracovat.
Ve svém volném čase se věnuje cestování, jiu-jitsu, rekreačnímu běhu, amatérské archeologii.

Bc. Michaela Kadlecová

Bc. Michaela Kadlecová

Dentální hygienistka

Dentální hygienistka Míša vystudovala Dentální hygienistku na 3.LF Univerzity Karlovy a Zubního technika na SŠ i VOŠ. V oboru dentální hygieny má bohaté zkušenosti, pravidelně se vzdělává.
Velmi krásně a scitlivým přístupem se věnuje také malým dětským pacientům, kterým vždy vše předem vysvětlí a ukáže. Dětská hygiena je základem prevenci zubního kazu, to platí samozřejmě i pro dospělé. Od roku 2023 má Michaela ke své práci k ruce novinku v oboru a to přístroj GBT airflow, který je bezkonkurenční v dentální hygieně.

Pochází z Vysočiny a tak miluje přírodu a hory a aktivní pohyb v ní. Ráda poznává nové lidi, práce ji nejvíce baví a motivuje, když od ní odcházejí spokojení pacienti se zářivým úsměvem. Volný čas nejraději tráví v přírodě či při sportu, hraje frisbee ultimate, plave a chodí ráda na boulder.

Sylvie Smrčková Milanová

Sylvie Smrčková Milanová

Zubní instrumentářka

Sylvie vystudovala SŠ s nástavbou – obor Aranžér.
Již při studiu pracovala jako reklamní grafik v agentuře v Ostravě. Po přestěhování do Prahy nastoupila do marketingu ve vedení společnosti MAKRO, kde se starala o tvorbu a celkovou produkci katalogů pro ČR. Následně pracovala jako koordinátorka ve fitness, jelikož sport byl jejím koníčkem od dětství. Jako lektor skupinových lekcí pracuje od 18 let. Působila také jako školitel fitness programů Bodybalance a LM Core pro mezinárodní společnost LES MILLS ve Švédsku.

Jelikož „lockdown“ - uzavření fitness v roce 2020-2021 omezilo její sportovní činnost, rozhodla se studovat specializaci - Zubní instrumentářka. V tomto oboru se našla a velmi ji naplňuje a to především práce se dětskými pacienty
Tato láska k dětěm je společná s paní doktorkou Vlkovou a proto se ordinace již jen plní samými malými pacienty.
I nadále se věnuje sportovní činnosti jako lektor skupinových lekcí ve Form Factory Harfa.

Ve svém volném čase se věnuje rodině a pejskovi, nejraději vyráží na výlety do přírody. Velmi ráda sportuje - lyže, plavání, jóga.

Michal Šubr DiS.

Michal Šubr DiS.

Zubní instrumentář

Vystudoval Vyšší odbornou školu obor Firemní Management pro hotely a cestovní ruch. Svou kariéru ale věnoval sportu, kterému se věnuje od dětství. Doteď pracuje jako instruktor ve fitness centrech, kde více než 20 let vyučuje především taneční lekce, neboť sám se tanci věnoval závodně.

Vedle sportovní kariéry pracoval v lékárně či jako zdravotní bratr, takže ke zdravotnictví má blízko. V lednu roku 2021 se rozhodl jít studovat zubního instrumentáře a všechnu praxi absolvoval v našem centru, kde jste Michala již mnozí z vás potkali. Rád se učí novým věcem a jeho prioritou je dobrá nálada při práci.
Od září 2021 je Michal trvalou posilou našeho týmu a to v ordinaci č.2.
Ve volném čase relaxuje u Netflixu nebo na sportovním pobytu se svými klienty, na které jezdí pravidelně. Můžete také vyrazit na cvičební víkend.

Mgr. Andrea Křenová

Mgr. Andrea Křenová

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA

Andrea vystudovala střední zdravotnickou školu a následně Vysokou školu v oboru laboratorní vyšetřovací metody ve zdravotnictví.

Aby nebylo našich krajanů v v našem centru málo, také Andrea, stejně jako pan doktor Žoldoš pochází ze Slovenska. Jejím rodným místem je malá vesnička Obyce.
Na Slovensku pracovala v Bratislavě ve velké zubní klinice a my jsme velmi rádi, že se přestehovala do Prahy a je nyní členkou našeho týmu.

Ve volném čase ráda běhá či si vyšlápne na pořádnou túru do hor.
Relaxuje u čtení knih a vaření.
Andrea se o vás postará v ordinacích s pány doktory Jakub Smrček a Patrik Žoldoš.

Andrea Šotová

Andrea Šotová

zubní instrumentářka/ recepční

Andrea vystudovala střední školu ekonomickou se sportovním zaměřením v Praze. Současně studuje 2 vysoké školy a to fakultu tělesné výchovy a sportu a fakultu sociální vědy Univerzity Karlovy .
Jelikož ji lákala i medicína a bohužel to letos nevyšlo, studuje proto kurz Zubní instrumentářky, aby do tohoto oboru lépe viděla. Od září 2023 se o Vás Andrea bude starat nejen na recepci, ale 2x týdně také v ordinaci pana doktora Smrčka.
Ve svém volném čase se věnuje svému pejskovi. Mezi její koníčky patří běh, výlety do přírody a cestování.

Žaneta Marušová

Žaneta Marušová

Recepční


Žaneta vystudovala víceleté Gymnázium Na Vítězné pláni. Momentálně si dává rok pauzu od školy, ale nadále se vzdělává v oboru psychologie. Ve svém volném čase se profesionálně věnuje latinsko-americkým tancům, které i vyučuje v taneční škole Top Dance Prague. Mezi její další záliby patří hudba a cestování.

Daniela Kozačová

Daniela Kozačová

recepční

Daniela vystudovala česko-anglické gymnázium Duhovka, a současně získala diplom ze střední školy Baldwin City High School v USA. Nyní studuje anglický obor Bussiness administration na České zemědělské univerzitě v Praze. Ve svém volném čase nejraději sportuje a zabývá se zdravým životním stylem. Má ráda volejbal, atletiku, fitness, lyžování a čas strávený v přírodě. Mezi její další záliby patří cestování.
Daniela je momentálně na studijním pobytu v zahraničí a za rok se k nám doufejme vrátí.

Bc. Markéta Hatláková Jindrová

Bc. Markéta Hatláková Jindrová

Zdravotní sestra / mateřská dovolená

Zdravotní sestra Markéta vystudovala Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s v Praze. Specializuje se na asistenci u dentálního mikroskopu a implantací. Ráda se stará a komunikuje s pacienty. Ve svém volném čase se věnuje rodině, své početné smečce zvířecích mazlíčků, sportu, józe, cestování, vzdělávání, práci s těhotnými ženami a dobrovolnické činnosti. Nyní si setřička Markéta užívá mateřské dovolené.

MUDr. Eva Dandová

MUDr. Eva Dandová

spolupracující Lékař

Paní doktorku Dandovou v našem týmu nepotkáváte poprvé, pracovala zde v letech 2013-2015 a nyní má vlastní praxi. S námi spolupracuje při ošetření malých i velkých pacientů v ANALGOSEDACI - uspání pacienta. Studium na 1. Lékařské Fakultu Univerzity Karlovy dokončila v roce 2009 a získala profesní osvědčení od Stomatologické komory - Praktický zubní lékař.
Ve svém volném čase se věnuje rodině, ráda cvičí jógu, miluje běh a sport obecně.