Přijímáme nové pacienty775 648 125

Náš tým

MUDr. Jakub Smrček

MUDr. Jakub Smrček

Vedoucí lékař

MUDr. Jakub Smrček promoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v červnu 2002 a poté nastoupil do soukromé praxe na Vinohradech. Zde získával první praktické zkušenosti, a dále se vzdělával na četných přednáškách a praktických kurzech, jak našich tak zahraničních odborníků v oboru. Další pracovní zkušeností byla praxe v soukromém zubním centru na Ortenově náměstí.

Pracovním zlomem v roce 2005 bylo založení svého soukromého zubního centra v Praze 1 a následné přestěhování a rozšíření na Prahu 9. Dr. Smrček tak založil v roce 2018 plnohodnotné Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka se čtyřmi ordinacemi, recepcí, CBCT a veškerým zázemím.
Ve svém centru vede tým lékařů, z kterých je velmi nadšený a vidí v nich velkou budoucnost.

U pana doktora Smčka nabízí si můžete být vždy jisti oštřením na vysoké profesionální úrovni.

Za nejdůležitější disciplíny svého oboru považuje dentální hygienu a prevenci. Specializuje se zejména v estetice, protetické stomatologii a implantologii.

Od roku 2015 plně pracuje pod mikroskopem.

MUDr. Jakub Smrček spolupracuje s Orbit klubem, kde odpovídá na dotazy pacientů, dále přispívá svými články do různých časopisů a internetových magazínů.

Je členem odborné skupiny lékařů pracujících s mikroskopem- Promikro a členem Implantologického klubu ČR.

Ve svém volném čase se věnuje své rodině a psovi, velkým koníčkem je rybaření, když je víkend, víte, kde ho najdete : ) Sport je také součástí doktorova života, plavání, lyže, turistika a v neposlední řadě oblíbený floorbal s kamarády.
MDDr. Patrik Žoldoš

MDDr. Patrik Žoldoš

lékař

MDDr. Patrik Žoldoš absolvoval Lěkařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Během studia stážoval v zahraničí a absolvoval řadu kurzů v oboru. Jeho zaměřením je záchovná stomatologie a i nadále se vzdělává v oboru na řadě kongresech a školeních. Nejčastějším a tím pádem i nejoblíbenějším výkonem je u pana doktora ENDODONCIE.

Spokojený zde bude každý pacient, ať velký a nebo malý. Ty malé čeká při ošetření pohádka a odměna za statečnost.

Pan doktor pochází z Vysokých Tater a proto velmi rád tráví čas v přírodě na výletech. Kromě turistiky se věnuje běhu a cyklistice.
V jeho ordinaci se určitě budete cítit pohodově, smysl pro humor a pohoda při práci je panu doktorovi vlastní, stejně jako oběma jeho asistentům.

MDDr. Jana Vlková

MDDr. Jana Vlková

Lékař

Paní doktorka MDDr. Jana Vlková vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Zaměřuje se hlavně na záchovnou stomatologii a pedostomatologii, ošetření dětského pacienta. Díky zkušenostem se svými malými dětmi se s velmi citlivým přístupem postará také o zoubky vašich dětí a následně i celé rodiny. Víme, jak křehkými pacienty děti jsou a proto paní doktorka komunikuje s dětmi jako s kamarádem a snaží se o přirozené postupy při vyšetření a ošetření malého pacienta tak, ať získá důvěru dítěte. Samozřejmostí je pohádka při ošetření a maximální servis sestřičky. Z ordinace paní doktorky nebudete chtít odejít, tak příjemně vám tam bude.
Vítáni jsou samozřejmě i dospělí pacienti.

Specializací paní doktorky je ošetření v ANALGOSEDACI - uspání pacienta.
Pravidelně se vzdělává v oboru na odborných kurzech a stážuje u našeho vedoucího lékaře.

Ve volném čase se věnuje rodině a pejskovi, má ráda cyklistiku a jízdu na koni.

Bc. Michaela Štellerová

Bc. Michaela Štellerová

Dentální hygienistka

Dentální hygienistka Míša vystudovala Dentální hygienistku na 3.LF Univerzity Karlovy a Zubního technika na SŠ i VOŠ. V oboru dentální hygieny má bohaté zkušenosti, pravidelně se vzdělává. Pochází z Vysočiny a tak miluje přírodu a hory a aktivní pohyb v ní. Ráda poznává nové lidi, práce ji nejvíce baví a motivuje, když od ní odcházejí spokojení pacienti se zářivým úsměvem. Volný čas nejraději tráví v přírodě či při sportu, hraje frisbee ultimate, plave a chodí ráda na boulder.

MUDr. Roman Borovec

MUDr. Roman Borovec

externí - Anesteziolog

MUDr. Roman Borovec promoval na lékařské fakultě University Karlovy v Hradci Králové v roce 1995. Po studiu nastoupil jako anesteziolog do Pardubické nemocnice, kde na částečný úvazek stále pracuje.
Od roku 2008 se věnuje provádění hlubokých sedací a analgosedací při stomatochrurgických výkonech. V 90% jsou jeho pacienty ve stomatologii děti, jeho milý, laskavý přístup jej k tomu předurčuje. Jsme rádi, že máme tu čest s panem doktorem spolupracovat.
Ve svém volném čase se věnuje cestování, jiu-jitsu, rekreačnímu běhu, amatérské archeologii.

Sylvie Smrčková Milanová

Sylvie Smrčková Milanová

Zubní instrumentářka

Sylvie vystudovala SŠ s nástavbou – obor Aranžér.
Již při studiu pracovala jako grafik v reklamní agentuře v Ostravě. Po přestěhování do Prahy nastoupila do marketingu společnosti MAKRO, kde se starala o výrobu katalogů pro ČR, následně pracovala jako koordinátorka ve fitness průmyslu.

Současně přes 20 let pracuje pro fitness centrum FORM FACTORY, kde vede studiové lekce LESMILLS, Pro společnost LES MILLS NORDIC pracovala jako školitelka nových lektorů a prezentérka na mezinárodních sportovních akcích. Doteď zde působí jako „hodnotitel“ kvality nových instruktorů.

Jelikož „lockdown“ - uzavření fitness v roce 2020-2021 omezilo její sportovní činnost, rozhodla se studovat specializaci - ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA.
Sylvie pracuje s paní doktorkou Vlkovou a panem doktorem Smrčkem. Prioritou je vždy přátelský přístup a pohodlí pro pacienta.

Michal Šubr DiS.

Michal Šubr DiS.

Zubní instrumentář

Vystudoval Vyšší odbornou školu obor Firemní Management pro hotely a cestovní ruch. Svou kariéru ale věnoval sportu, kterému se věnuje od dětství. Doteď pracuje jako instruktor ve fitness centrech, kde více než 20 let vyučuje především taneční lekce, neboť sám se tanci věnoval závodně.

Vedle sportovní kariéry pracoval v lékárně či jako zdravotní bratr, takže ke zdravotnictví má blízko. V lednu roku 2021 se rozhodl jít studovat zubního instrumentáře a všechnu praxi absolvoval v našem centru, kde jste Michala již mnozí z vás potkali. Rád se učí novým věcem a jeho prioritou je dobrá nálada při práci.
Od září 2021 je Michal trvalou posilou našeho týmu a to v ordinaci č.2.
Ve volném čase relaxuje u Netflixu nebo na sportovním pobytu se svými klienty, na které jezdí pravidelně. Můžete také vyrazit na cvičební víkend.

Mgr. Andrea Judinová

Mgr. Andrea Judinová

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA

Andrea vystudovala střední zdravotnickou školu a následně Vysokou školu v oboru laboratorní vyšetřovací metody ve zdravotnictví.

Aby nebylo našich krajanů v v našem centru málo, také Andrea, stejně jako pan doktor Žoldoš pochází ze Slovenska. Jejím rodným místem je malá vesnička Obyce.
Na Slovensku pracovala v Bratislavě ve velké zubní klinice a my jsme velmi rádi, že se přestehovala do Prahy a je nyní členkou našeho týmu.

Ve volném čase ráda běhá či si vyšlápne na pořádnou túru do hor.
Relaxuje u čtení knih a vaření.
Andrea se o vás postará v ordinacích s pány doktory Jakub Smrček a Patrik Žoldoš.

Tereza Pošíková, DiS.

Tereza Pošíková, DiS.

zubní instrumentářka

Zdravotní sestra Tereza vystudovala VOŠZ Suverenního řádu maltézských rytířů. Po absolutoriu pracovala jako sestra na jednotce intenzivní péče a my jsme rádi, že ji více zaujal obor stomatologie a přešla k nám.
Terezu baví práce s lidmi a naši pacienti pro ni jsou neustálou inspirací. Tereza je naší silnou členkou týmu, která je vždy ochotná pomoci. Od září 2021 ji najdete v ordinaci č.1 s panem "primářem" MUDr. Smrčkem a v ordinaci č. 2 s MDDr. Žoldošem.
Má ráda sport, který rekreačně provozuje, cvičí jógu a provádí sportovní masáže. Ráda vaří a zkouší různé kulinářské speciality a kromě toho i ráda jí.
PS: A není to na ni vidět. : )

Kateřina Drholcová

Kateřina Drholcová

Recepční

Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Nymburku, obor asistent zubního technika,
takže Katka má k zubům opravdu velmi blízko. V našem centru se stará o plynulý chod recepce, vaši spokojenost před i po ošetření a to vždy s ochotou a laskavostí ji vlastní. Káťa je naší hlavní slečnou recepční.
Ve svém volném čase velmi ráda a především pěkně maluje. Je milovnicí čaje a takovým netradičním Kátiným koníčkem je studium Čínštiny.

Anna Pavlíková

Anna Pavlíková

recepční

Vystudovala gymnázium Joachima Barranda v Berouně, následně studovala na ČZU, ale studium přerušila. Momentálně při práci dálkově studuje VOŠ ekonomických studií Podskalská, obor Ekonomika a provoz zájmových chovů.
Miluje zvířata, svůj volný čas věnujem právě jim. Aniččiným snem je mít jednou svůj vlastní „psí“ salón. Relaxuje při hraní videoher s přáteli.
Anička vás v našem zubním centru vždy přivítá s milým úsměvem a dobrou náladou.

MUDr. Eva Dandová

MUDr. Eva Dandová

spolupracující Lékař

Paní doktorku Dandovou v našem týmu nepotkáváte poprvé, pracovala zde v letech 2013-2015 a nyní má vlastní praxi. S námi spolupracuje při ošetření malých i velkých pacientů v ANALGOSEDACI - uspání pacienta. Studium na 1. Lékařské Fakultu Univerzity Karlovy dokončila v roce 2009 a získala profesní osvědčení od Stomatologické komory - Praktický zubní lékař.
Ve svém volném čase se věnuje rodině, ráda cvičí jógu, miluje běh a sport obecně.

Bc. Markéta Hatláková Jindrová

Bc. Markéta Hatláková Jindrová

Zdravotní sestra / mateřská dovolená

Zdravotní sestra Markéta vystudovala Vysokou školu zdravotnickou, o.p.s v Praze. Specializuje se na asistenci u dentálního mikroskopu a implantací. Ráda se stará a komunikuje s pacienty. Ve svém volném čase se věnuje rodině, své početné smečce zvířecích mazlíčků, sportu, józe, cestování, vzdělávání, práci s těhotnými ženami a dobrovolnické činnosti. Nyní si setřička Markéta užívá mateřské dovolené.